pozadi

Pořadí v sezoně:

PořadíNickBodyChipyGFZtráta na 1.místo+/- na GFPrvníDruhýTřetíNa bedněPočet turnajůPočet FTPoslední turnajHráči na GF
1Jirka73618400042893113372730.11.201812
2Sesi72118025-154136731637265.12.201812
3Pavel70717675-2939946313342830.11.201812
4Spisi61415350-122306221541295.12.201812
5Sori59814950-138290025747295.12.201812
6RicardosOV52813200-208220124735225.12.201812
7Rolf66542010500-31611223510251430.11.201812
8Pysul3769400-360683014271421.11.201812
9Blaza3468650-39038122524135.12.201812
10Brko3428550-394342327201430.11.201812
11Stone3388450-398300426211721.11.201812
12Sagit3087700-4280400424112.11.201812
13Dandy3050-431-30314201030.11.201812
14Macek2950-441-130224231530.11.201812
15Rosta2630-473-45300319830.11.201812
16RRDD2240-512-84011223421.11.201812
17Tomixx2230-513-85103418721.9.201812
18Vasek2130-523-95201316930.11.201812
19Elektronek1960-540-112110216726.9.201812
20Mazgi1870-549-121101219630.11.201812
21Denisa1860-550-122010115719.10.201812
22Bartez1850-551-123002210626.9.201812
23Primos1710-565-137100115921.11.201812
24Janit941640-572-144011215615.8.201812
25Adam1450-591-16310018524.8.201812
26Jinderkinder1230-613-18500009610.8.201812
27Igor1060-630-20210126330.11.201812
28Mimrus1020-634-20601016424.8.201812
29Ivo860-650-22200006329.6.201812
30Pasna800-656-22810019416.11.201812
1234
* +/- na GF ... počet bodů náskoku nebo ztráty na to, aby se hráč dostal na GF (10.místo) * Počet FT ... počet umístění hráče na finálovém stole v turnajích

Roční přehled získaných bodů - THE WINNER'S CLUB: 2018

RokPořadíHráč
20181Jirka ( 736 bodů )
2Sesi ( 721 bodů )
3Pavel ( 707 bodů )
4Spisi ( 614 bodů )
5Sori ( 598 bodů )
6RicardosOV ( 528 bodů )
7Rolf665 ( 420 bodů )
8Pysul ( 376 bodů )
9Blaza ( 346 bodů )
10Brko ( 342 bodů )
11Stone ( 338 bodů )
12Sagit ( 308 bodů )
13Dandy ( 305 bodů )
14Macek ( 295 bodů )
15Rosta ( 263 bodů )
16RRDD ( 224 bodů )
17Tomixx ( 223 bodů )
18Vasek ( 213 bodů )
19Elektronek ( 196 bodů )
20Mazgi ( 187 bodů )
21Denisa ( 186 bodů )
22Bartez ( 185 bodů )
23Primos ( 171 bodů )
24Janit94 ( 164 bodů )
25Adam ( 145 bodů )
26Jinderkinder ( 123 bodů )
27Igor ( 106 bodů )
28Mimrus ( 102 bodů )
29Ivo ( 86 bodů )
30Pasna ( 80 bodů )
1234
* Vítěz každého ročníku se stane členem The Winner's Clubu a bude odměněn od sponzora !