pozadi

Pořadí v sezoně:

PořadíNickBodyChipyGFZtráta na 1.místo+/- na GFPrvníDruhýTřetíNa bedněPočet turnajůPočet FTPoslední turnajHráči na GF
1Sesi3939825029534411181728.6.201912
2Peta_David2506250-1431521315171428.6.201912
3Jirka2015025-1921031113161228.6.201912
4Blaza1593975-234610112121128.6.201912
5Denisa1373425-2563910239828.6.201912
6Elektronek1213025-2722320137628.6.201912
7Besters1192975-2742131045531.5.201912
8RicardosOV1182950-2752013047614.6.201912
9Pasna1132825-280151001775.6.201912
10Spisi1032575-290510013328.6.201912
11Primos992475-294110121075.6.201912
12Beluš982450-295001124428.6.201912
13Vasek770-316-2100007528.6.201912
14Ricci660-327-3210126324.4.201912
15Mimrus620-331-361102323.5.201912
16Tommy620-331-3601011128.6.201912
17Bartez580-335-400011335.6.201912
18Brko550-338-430000753.5.201912
19Sori460-347-520101535.6.201912
20Marek450-348-5301123224.4.201912
21Panos440-349-5400001128.6.201912
22Lukas410-352-571001225.4.201912
23Berkous410-352-5700112224.4.201912
24RRDD410-352-5700002228.6.201912
25Koci370-356-610000225.6.201912
26Halami360-357-6200113331.5.201912
27Pavel340-359-640000333.5.201912
28Hanys320-361-6600005228.6.201912
29Kaja320-361-6600001128.6.201912
30Micek310-362-6710012128.6.201912
12
* +/- na GF ... počet bodů náskoku nebo ztráty na to, aby se hráč dostal na GF (10.místo) * Počet FT ... počet umístění hráče na finálovém stole v turnajích

Roční přehled získaných bodů - THE WINNER'S CLUB: 2019

RokPořadíHráč
20191Sesi ( 463 bodů )
2Peta_David ( 250 bodů )
3Jirka ( 225 bodů )
4Blaza ( 191 bodů )
5RicardosOV ( 146 bodů )
6Denisa ( 137 bodů )
7Spisi ( 125 bodů )
8Elektronek ( 121 bodů )
9Besters ( 119 bodů )
10Pasna ( 113 bodů )
11Brko ( 111 bodů )
12Ricci ( 104 bodů )
13Primos ( 99 bodů )
14Beluš ( 98 bodů )
15Mimrus ( 88 bodů )
16Vasek ( 77 bodů )
17Rosta ( 74 bodů )
18Tommy ( 62 bodů )
19Bartez ( 58 bodů )
20Sori ( 48 bodů )
21Marek ( 45 bodů )
22Panos ( 44 bodů )
23Hanys ( 44 bodů )
24Berkous ( 41 bodů )
25Lukas ( 41 bodů )
26RRDD ( 41 bodů )
27Pavel ( 40 bodů )
28Koci ( 37 bodů )
29Halami ( 36 bodů )
30Kaja ( 32 bodů )
12
* Vítěz každého ročníku se stane členem The Winner's Clubu a bude odměněn od sponzora !