pozadi

Pořadí v sezoně:

PořadíNickBodyChipyGFZtráta na 1.místo+/- na GFPrvníDruhýTřetíNa bedněPočet turnajůPočet FTPoslední turnajHráči na GF
1Sesi254635001882327131217.5.201912
2Jirka1383450-1167211131298.5.201912
3Peta_David1363400-118700303121017.5.201912
4Blaza1192975-1355301121093.5.201912
5RicardosOV962400-1583012036524.4.201912
6Pasna932325-161271001663.5.201912
7Elektronek892225-1652320134417.5.201912
8Denisa892225-165231023668.5.201912
9Primos892225-165231012865.4.201912
10Vasek691725-18530000658.5.201912
11Besters681700-186220023317.5.201912
12Ricci661650-188010126324.4.201912
13Mimrus620-192-41102323.5.201912
14Brko550-199-110000753.5.201912
15Marek450-209-2101123224.4.201912
16Lukas410-213-251001225.4.201912
17Berkous410-213-2500112224.4.201912
18Pavel340-220-320000333.5.201912
19Halami290-225-3700112217.5.201912
20Beluš280-226-3801012217.5.201912
21MarekB240-230-4201011113.3.201912
22Ozzy210-233-450011113.5.201912
23Rosta210-233-4500002222.3.201912
24Svojan160-238-5000111117.5.201912
25Macek160-238-5000002124.4.201912
26Hanys150-239-5100003127.3.201912
27Spisi140-240-520000113.5.201912
28Sagit130-241-530000118.2.201912
29Medvidek120-242-5400002124.4.201912
30Nikos120-242-5400001124.4.201912
12
* +/- na GF ... počet bodů náskoku nebo ztráty na to, aby se hráč dostal na GF (10.místo) * Počet FT ... počet umístění hráče na finálovém stole v turnajích

Roční přehled získaných bodů - THE WINNER'S CLUB: 2019

RokPořadíHráč
20191Sesi ( 324 bodů )
2Jirka ( 162 bodů )
3Blaza ( 151 bodů )
4Peta_David ( 136 bodů )
5RicardosOV ( 124 bodů )
6Brko ( 111 bodů )
7Ricci ( 104 bodů )
8Pasna ( 93 bodů )
9Primos ( 89 bodů )
10Denisa ( 89 bodů )
11Elektronek ( 89 bodů )
12Mimrus ( 88 bodů )
13Vasek ( 69 bodů )
14Besters ( 68 bodů )
15Rosta ( 67 bodů )
16Marek ( 45 bodů )
17Berkous ( 41 bodů )
18Lukas ( 41 bodů )
19Pavel ( 40 bodů )
20Spisi ( 36 bodů )
21Halami ( 29 bodů )
22Beluš ( 28 bodů )
23Hanys ( 27 bodů )
24Macek ( 24 bodů )
25MarekB ( 24 bodů )
26Ozzy ( 21 bodů )
27Svojan ( 16 bodů )
28Sagit ( 13 bodů )
29Sori ( 12 bodů )
30Medvidek ( 12 bodů )
12
* Vítěz každého ročníku se stane členem The Winner's Clubu a bude odměněn od sponzora !