pozadi

Pořadí v sezoně:

PořadíNickBodyChipyGFZtráta na 1.místo+/- na GFPrvníDruhýTřetíNa bedněPočet turnajůPočet FTPoslední turnajHráči na GF
1Sesi1343350010112257722.3.201912
2Peta_David862150-485302026622.3.201912
3Pasna761900-584310015513.3.201912
4Blaza751875-594200117722.3.201912
5Primos701750-643710126422.3.201912
6Ricci621550-722910124327.2.201912
7Jirka591475-752600116522.3.201912
8RicardosOV531325-812011023222.3.201912
9Marek411025-93801122227.2.201912
10Brko38950-96500005313.3.201912
11Mimrus33825-101010011113.2.201912
12Vasek33825-101000003322.3.201912
13Denisa310-103-210011113.3.201912
14MarekB240-110-901011113.3.201912
15Rosta210-113-1200002222.3.201912
16Sagit130-121-200000118.2.201912
17Lukas120-122-2100001113.3.201912
18Medvidek100-124-2300001127.2.201912
19Hanys100-124-2300002113.2.201912
20Bartez100-124-2300001113.2.201912
21Mazgi90-125-2400001122.2.201912
22Sori80-126-250000218.3.201912
23Pavel80-126-250000118.3.201912
24Koci70-127-2600001113.3.201912
25Adam70-127-260000118.3.201912
26Marmelada30-131-3000001022.2.201912
27Macek20-132-3100001027.2.201912
28Misa20-132-3100001022.2.201912
* +/- na GF ... počet bodů náskoku nebo ztráty na to, aby se hráč dostal na GF (10.místo) * Počet FT ... počet umístění hráče na finálovém stole v turnajích

Roční přehled získaných bodů - THE WINNER'S CLUB: 2019

RokPořadíHráč
20191Sesi ( 204 bodů )
2Blaza ( 107 bodů )
3Ricci ( 100 bodů )
4Brko ( 94 bodů )
5Peta_David ( 86 bodů )
6Jirka ( 83 bodů )
7RicardosOV ( 81 bodů )
8Pasna ( 76 bodů )
9Primos ( 70 bodů )
10Rosta ( 67 bodů )
11Mimrus ( 59 bodů )
12Marek ( 41 bodů )
13Vasek ( 33 bodů )
14Denisa ( 31 bodů )
15MarekB ( 24 bodů )
16Hanys ( 22 bodů )
17Spisi ( 22 bodů )
18Pavel ( 14 bodů )
19Sagit ( 13 bodů )
20Lukas ( 12 bodů )
21Macek ( 10 bodů )
22Medvidek ( 10 bodů )
23Bartez ( 10 bodů )
24Pysul ( 10 bodů )
25Sori ( 10 bodů )
26Mazgi ( 9 bodů )
27Adam ( 7 bodů )
28Koci ( 7 bodů )
29Stone ( 4 bodů )
30Marmelada ( 3 bodů )
12
* Vítěz každého ročníku se stane členem The Winner's Clubu a bude odměněn od sponzora !