pozadi

Pořadí v sezoně:

PořadíNickBodyChipyGFZtráta na 1.místo+/- na GFPrvníDruhýTřetíNa bedněPočet turnajůPočet FTPoslední turnajHráči na GF
1Sesi8712177504917751940292.1.201912
2Jirka78319575-884039311340282.1.201912
3Pavel75118775-1203714631337292.1.201912
4Spisi68017000-191300221543312.1.201912
5Sori68017000-191300035850312.1.201912
6RicardosOV56714175-304187124738242.1.201912
7Brko45111275-42071242823172.1.201912
8Rolf66544911225-4226923510271519.12.201812
9Pysul3929800-47912301429142.1.201912
10Dandy3919775-480111315211119.12.201812
11Stone3909750-48110042623182.1.201912
12Blaza3809500-4910122526142.1.201912
13Sagit3310-540-494105251214.12.201812
14Macek3290-542-51022425152.1.201912
15Rosta3190-552-6130142192.1.201912
16RRDD2400-631-140011224419.12.201812
17Denisa2400-631-140010116819.12.201812
18Vasek2270-644-153201317919.12.201812
19Tomixx2230-648-157103418721.9.201812
20Elektronek1960-675-184110216726.9.201812
21Mazgi1870-684-193101219630.11.201812
22Bartez1850-686-195002210626.9.201812
23Primos1710-700-209100115921.11.201812
24Janit941640-707-216011215615.8.201812
25Adam1450-726-23510018524.8.201812
26Mimrus1280-743-2520101752.1.201912
27Jinderkinder1230-748-25700009610.8.201812
28Igor1140-757-26610127319.12.201812
29Richard2980-773-28210015419.12.201812
30Hanys890-782-2910011732.1.201912
1234
* +/- na GF ... počet bodů náskoku nebo ztráty na to, aby se hráč dostal na GF (10.místo) * Počet FT ... počet umístění hráče na finálovém stole v turnajích

Roční přehled získaných bodů - THE WINNER'S CLUB: 2018

RokPořadíHráč
20181Sesi ( 801 bodů )
2Jirka ( 759 bodů )
3Pavel ( 745 bodů )
4Sori ( 678 bodů )
5Spisi ( 658 bodů )
6RicardosOV ( 539 bodů )
7Rolf665 ( 449 bodů )
8Brko ( 395 bodů )
9Dandy ( 391 bodů )
10Stone ( 386 bodů )
11Pysul ( 382 bodů )
12Blaza ( 348 bodů )
13Sagit ( 331 bodů )
14Macek ( 321 bodů )
15Rosta ( 273 bodů )
16RRDD ( 240 bodů )
17Denisa ( 240 bodů )
18Vasek ( 227 bodů )
19Tomixx ( 223 bodů )
20Elektronek ( 196 bodů )
21Mazgi ( 187 bodů )
22Bartez ( 185 bodů )
23Primos ( 171 bodů )
24Janit94 ( 164 bodů )
25Adam ( 145 bodů )
26Jinderkinder ( 123 bodů )
27Igor ( 114 bodů )
28Mimrus ( 102 bodů )
29Richard2 ( 98 bodů )
30Ivo ( 86 bodů )
1234
* Vítěz každého ročníku se stane členem The Winner's Clubu a bude odměněn od sponzora !